אודות החברה

תאופיק זידאן בע"מ – ייזום ובנייה

תחילת פעילותה של קבוצת תאופיק זידאן החלה בתחילת שנות השבעים ע”י מר תאופיק זידאן בפעילות פרויקטים של בנייה וקבלנות אשר ניהל מר תאופיק זידאן במהלך אותם השנים, מראשית דרכה ועד עצם היום הזה צברה החברה ידע רב בכל הקשור לתחום הבנייה והיזמות בישראל, בשנת 1991 הצטרף לפעילות החברה מר : מוחמד זידאן בנו של תאופיק זידאן מייסד החברה, עם חזון מוטיבציה וייצר עז להתפתח, לצמוח ולהצעיד את החברה עם הפנים קדימה אל הקדמה והטכנולוגיה. מוחמד לקח את החברה צעד אחד קדימה ובשנת 1996 התאגדה החברה, שנה לאחר מכן בשנת 1997 מונה מר מוחמד זידאן למנכ”ל החברה ואז החל ליישם תהליכי צמיחה ארגונית והטמעת שיטות עבודה חדשות ומתקדמות בתחום הבנייה והיזמות בחברה.

מזה כ 5 עשורים, מטביעה קבוצת תאופיק זידאן את חותמה על מגוון רחב של פרויקטים מרשימים ומורכבים בתחום הבנייה בישראל, לרבות בתחום הקמה של שכונות מגורים יוקרתיות, כמו גם משרדים משוכללים, מתקני רפואה ומחקר, מוסדות ציבור, מתקני ספורט, תיירות ומלונאות, כל זאת מבצעת קבוצת תאופיק זידאן תוך הפגנת יכולות יוצאות דופן לתכנון וביצוע פרויקטים מורכבים, המשלבים שיטות בנייה מתקדמות, מצוינות ניהולית והנדסית, הקפדה יתרה בנושאי בטיחות ומתן איכות ושירות ללא פשרות.

קבוצת תאופיק זידאן הציבה לעצמה תקן בניית איכותית למגורים, אשר מהווה גרעין פעילות מרכזי ומקור גאווה לחברה, החברה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם קבלני משנה וחברות יזמיות הנדל”ן מהמובילים בישראל ומשרתת נאמנה עשרות אלפי דיירים מרוצים.

לצד פעילות זו הקימה קבוצת תאופיק זידאן עשרות פרויקטים של בנייה ציבורית, דיור למגורים, משרדים, מתקני ספורט משוכללים, משרדים ומסחר ותעשייה עבור גופים ציבוריים ויזמים פרטיים.

קבוצת תאופיק זידאן המעסיקה כ- 165 עובדים בארץ, התפתחה וצמחה באופן משמעותי בשנים האחרונות בתנופת יזמות ובנייה של פרויקטים שונים ומגוונים בכל חלקי הארץ.

קבוצת תאופיק זידאן מייחסת חשיבות יתרה לנושא הבטיחות ואיכות הבניה בכל פרויקט אשר שמה נקשר אליו בישראל.

פעילות ענפה זו של קבוצת תאופיק זידאן היא זאת שמבססת את הדרך לשאוף להיות בין חברות הבניה המובילות בישראל.