חזון

קבוצת תאופיק זידאן שואפת להוביל את ענף הבניה בישראל ומגדירה מחדש סטנדרט איכות, שירות ומעל הכל בטיחות בלתי מתפשרת, מקצוענות וביצוע.

קבוצת תאופיק זידאן מחויבת לחדשנות פורצת דרך, מייעלת את תהליכי העבודה ומגדירה רמת ביצוע לצד סטנדרט בטיחות מחמיר בכל הפרויקטים שבביצועה, ודואגת לשקיפות מלאה מול כל השותפים העסקיים בכל פרויקט ביצועי ויזמי.

הקבוצה מציבה את בטיחות עובדיה והפועלים באתריה לפני הכל ומחויבת לשמור על שלומם וביטחונם האישי, בין היתר תוך שימוש בציוד הבטיחות המתקדם ביותר, ביצוע הדרכות שוטפות ותוך חינוך לעבודה בטוחה.

אנחנו בקבוצת תאופיק זידאן שואפים להעניק לכל דיירנו ושותפנו העסקיים שירות ברמה גבוהה ותמיד נדאג להיות מחויבים ליצירת ערך לכל דייריה ולניהול הקשר עימם לאורך זמן על בסיס של אמון, מקצוענות ויעילות.

קבוצת תאופיק זידאן מהווה בית חם של כל העדות והדתות בישראל, קבוצתנו משקיעה בהון האנושי של החברה, אשר עבורנו הוא המפתח להצלחה בכל שנות פעילותנו, לצד חתירה לאחריות אישית ודוגמת מופת לכל, לביסוס ערבות הדדית.

קבוצת תאופיק זידאן גאים ומחויבים להמשיך לבנות, לפתח ולהוביל את תחום הבנייה והיזמות בישראל, ולקחת חלק משמעותי בביצוע פרויקטים גדולים וחשובים בישראל.